Şifa Veteriner Kliniği Logo

Şifa Veteriner Kliniği, İzmir Seferihisar ilçesinin şehir merkezinde hizmet vermektedir. Şifa Veteriner Kliniğimiz sevgili dostlarımıza en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.
 
Öncelikli hedefimiz; İzmir‘de koruyucu veteriner hekimlik uygulamalarını ön planda tutarak, hayvanlarınızın hastalıklardan korunmasını sağlamak, dostlarımızın daha sağlıklı ve uzun bir ömür sürmesine yardımcı olmaktır.
 
Unutmamalıyız ki; hayvanlarımızın hasta olmalarını engellemek yerine, hasta olduktan sonra onları tedavi ettirmek, ekonomik açıdan size daha pahalıya mal olacağı gibi, hem onların hemde sizin daha fazla acı çekmesine sebep olmaktadır.
 
Oysaki bir çok hastalığın ortaya çıkması, bilinçli bir şekilde alınan basit önlemlerle engellenebilir. Veteriner hekiminizin size önereceği aşı programına düzenli bir şekilde uymanız, hayvanlarınızın ihtiyaçlarına cevap veren uygun besleme ve çevre koşullarını sağlamanız halinde, aslında hayvanlarınız için ortaya çıkabilecek olan bir çok olumsuz durumun önüne geçmiş olursunuz.
 
Veteriner hekiminizden alacağınız bilgilerle dostlarımızın sağlığını koruduğunuz gibi, hayvanlardan insanlara geçebilecek hastalıklar açısından da kendinizi korumuş olursunuz.
 
Koruyucu veteriner hekimlik uygulamalarını İzmir‘de yaygınlaştırarak dostlarımızın ve sizin sağlığınızı korumak için, Şifa Veteriner Kliniği tüm gücüyle çalışmaktadır. Bilgi almak istediğiniz konularda bizimle rahatlıkla temasa geçebilirsiniz.

Müşterilerimizin Yorumları Yorum Bırak
  • Fatma Şimşek Köpeğimizi kısırlaştırdık. Cerrahi uzmanları da çok ilgili, yardım sever, güleryüzlü. Kendi Canları gibi ilgileniyorlar. Sizin üzüntünüze de ortak oluyorlar. Teşekkür ediyorum. Fiyatlar da uygun.
  • Haluk Şenli İlgi alaka harika, gerçekten pekçok pet katili veterinerler gibi değil,İşini çok iyi bilen bir veterinerlik.
Kullandığımız Markalar Daima en iyi markalar ile besliyoruz ve muayene ediyoruz.
  • Proplan
  • Doggie
  • Karlie